Woningdetails
- Type
- 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- NewConstruction
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €555.000 tot €655.000
- Ligging
- in_residential_district
Laan door de Panakkers 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Nuenen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 295 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan door de Panakkers 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5.9 kmNuenen West - Panakkers Zuid fase 2 - NU IN VERKOOP! Bouwnummer 30 is de linkerhelft van deze 2 onder 1 kapwoning met lichte gevelsteen en een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Laan door de Panakkers 30 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Boord, Opwetten is €544.000. Dat komt neer op circa €3.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan door de Panakkers 30 is een 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Verspreide huizen Boord, Opwetten. De buurt telt 459 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 427 inwoners per km².
Laan door de Panakkers 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Verspreide huizen Boord, Opwetten, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Laan door de Panakkers 30 heeft 145 m² woonoppervlakte. Het perceel is 295 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspreide huizen Boord, Opwetten ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan door de Panakkers 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Laan door de Panakkers 30 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Boord, Opwetten in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Laan door de Panakkers 30 in Verspreide huizen Boord, Opwetten bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.