Eengezinswoning, tussenwoning Hof van Rijnsburg 27 Nootdorp

Hof van Rijnsburg 27, 2631 XA Nootdorp

141 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Hof van Rijnsburg 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nootdorp, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 165 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €703.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hof van Rijnsburg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hof van Rijnsburg 27

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Nootdorp

1830 Inwoners
610 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
597 Woningvoorraad
€703.000 Gem. woningwaarde ’s-Gravenhout
85% Koopwoningen
4.252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hof van Rijnsburg 27

Vergelijkbare woningen in Nootdorp

Veelgestelde vragen over Hof van Rijnsburg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Hof van Rijnsburg 27?

De prijsindicatie voor Hof van Rijnsburg 27 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in ’s-Gravenhout is €703.000. Dat komt neer op circa €4.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hof van Rijnsburg 27 zich tot de wijk ’s-Gravenhout?

Hof van Rijnsburg 27 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk ’s-Gravenhout. De buurt telt 597 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hof van Rijnsburg 27?

Hof van Rijnsburg 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in ’s-Gravenhout, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hof van Rijnsburg 27 vergeleken met de buurt?

Hof van Rijnsburg 27 heeft 141 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In ’s-Gravenhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €703.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hof van Rijnsburg 27 en wat betekent dat?

Hof van Rijnsburg 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hof van Rijnsburg 27?

Hof van Rijnsburg 27 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in ’s-Gravenhout?

De wijk ’s-Gravenhout in Nootdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €703.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij ’s-Gravenhout?