Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 1400 m²
Noordwolderweg 35 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 1400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordwolderweg 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordwolde is €356.000. Dat komt neer op circa €1.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordwolderweg 35 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Noordwolde. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 814 inwoners per km².
Noordwolderweg 35 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Noordwolderweg 35 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1400 m². In Noordwolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordwolde in Noordwolde (Groningen) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noordwolderweg 35 in Noordwolde bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordwolderweg 35: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 4.8 km.
Recreatie nabij Noordwolde: restaurant (1.5 km), cafe (3.4 km).
Een woningrapport voor Noordwolderweg 35 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordwolde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.