Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
- Inhoud
- 601 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Noordwolderweg 25 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 490 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordwolderweg 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
7.6 kmDe prijsindicatie voor Noordwolderweg 25 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde is €356.000. Dat komt neer op circa €2.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordwolderweg 25 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Noordwolde. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 814 inwoners per km².
Noordwolderweg 25 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordwolderweg 25 heeft 166 m² woonoppervlakte en 601 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Noordwolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordwolderweg 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-04-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Noordwolderweg 25 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Noordwolde in Noordwolde (Groningen) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noordwolderweg 25 in Noordwolde bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordwolderweg 25: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 4.8 km.