Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 1162 m²
Noordwolderweg 21 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 1162 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordwolderweg 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.5 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordwolde is €356.000. Dat komt neer op circa €306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordwolderweg 21 is een woonhuis van 1162 m² in de wijk Noordwolde. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 814 inwoners per km².
Noordwolderweg 21 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordwolderweg 21 heeft 1162 m² woonoppervlakte. In Noordwolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordwolderweg 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-09-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.06 kg/jaar.
De wijk Noordwolde in Noordwolde (Groningen) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noordwolderweg 21 in Noordwolde bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordwolderweg 21: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 4.8 km.
Recreatie nabij Noordwolde: restaurant (1.5 km), cafe (3.4 km).