Streetview Gelde 10 A Noordwolde

Gelde 10 A, 8391 LK Noordwolde

442 m² Bouwjaar 1981 Label D

Gelde 10 A is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 442 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
442 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gelde 10 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gelde 10 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.2 km

Buurtinformatie in Noordwolde

350 Inwoners
165 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
173 Woningvoorraad
€245.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Geldering
52% Koopwoningen
2.941 Inwoners per km²

Locatie van Gelde 10 A

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Gelde 10 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Gelde 10 A?

De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Geldering is €245.000. Dat komt neer op circa €554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gelde 10 A zich tot de wijk Noordwolde-Geldering?

Gelde 10 A is een woonhuis van 442 m² in de wijk Noordwolde-Geldering. De buurt telt 173 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gelde 10 A?

Gelde 10 A is een woonhuis in Noordwolde-Geldering, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gelde 10 A vergeleken met de buurt?

Gelde 10 A heeft 442 m² woonoppervlakte. In Noordwolde-Geldering ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gelde 10 A en wat betekent dat?

Gelde 10 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Geldering?

De wijk Noordwolde-Geldering in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Geldering?

Vanuit Gelde 10 A in Noordwolde-Geldering bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordwolde-Geldering?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gelde 10 A: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 11.4 km.