Streetview Kortebaan 11 Noordwolde

Kortebaan 11, 8391 KT Noordwolde

111 m² Bouwjaar 1972 Label A

Kortebaan 11 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
111 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kortebaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortebaan 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.82
CO₂-emissie
1944.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Noordwolde

425 Inwoners
245 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
244 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Haenepolle
40% Koopwoningen
2.721 Inwoners per km²

Locatie van Kortebaan 11

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Kortebaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortebaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Haenepolle is €213.000. Dat komt neer op circa €1.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortebaan 11 zich tot de wijk Noordwolde-Haenepolle?

Kortebaan 11 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Noordwolde-Haenepolle. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortebaan 11?

Kortebaan 11 is een woonhuis in Noordwolde-Haenepolle, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kortebaan 11 vergeleken met de buurt?

Kortebaan 11 heeft 111 m² woonoppervlakte. In Noordwolde-Haenepolle ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortebaan 11 en wat betekent dat?

Kortebaan 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1944.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Haenepolle?

De wijk Noordwolde-Haenepolle in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Haenepolle?

Vanuit Kortebaan 11 in Noordwolde-Haenepolle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordwolde-Haenepolle?