Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 669 m²
Nieuweweg 2 A is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 669 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
11.4 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
11.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
13.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
13.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Haenepolle is €213.000. Dat komt neer op circa €1.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuweweg 2 A is een woonhuis van 166 m² in de wijk Noordwolde-Haenepolle. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.721 inwoners per km².
Nieuweweg 2 A is een woonhuis in Noordwolde-Haenepolle, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuweweg 2 A heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 669 m². In Noordwolde-Haenepolle ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordwolde-Haenepolle in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nieuweweg 2 A in Noordwolde-Haenepolle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuweweg 2 A: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 11.3 km.
Recreatie nabij Noordwolde-Haenepolle: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Nieuweweg 2 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordwolde-Haenepolle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.