Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 899 m²
- Inhoud
- 990 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Koemarkt 8 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 899 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koemarkt 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
11.4 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
11.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
13.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
13.7 kmDe prijsindicatie voor Koemarkt 8 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Haenepolle is €213.000. Dat komt neer op circa €852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoemarkt 8 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Noordwolde-Haenepolle. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.721 inwoners per km².
Koemarkt 8 is een woonhuis in Noordwolde-Haenepolle, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Koemarkt 8 heeft 250 m² woonoppervlakte en 990 m³ inhoud. Het perceel is 899 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Noordwolde-Haenepolle ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koemarkt 8 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Koemarkt 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Noordwolde-Haenepolle in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Koemarkt 8 in Noordwolde-Haenepolle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koemarkt 8: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 11.3 km.