Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 1120 m²
Hoofdstraat Oost 45 C is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en een perceel van 1120 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoofdstraat Oost 45 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
11.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
11.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
14 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Hoofdstraat is €233.000. Dat komt neer op circa €907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoofdstraat Oost 45 C is een woonhuis van 257 m² in de wijk Noordwolde-Hoofdstraat. De buurt telt 263 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.332 inwoners per km².
Hoofdstraat Oost 45 C is een woonhuis in Noordwolde-Hoofdstraat, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoofdstraat Oost 45 C heeft 257 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1120 m². In Noordwolde-Hoofdstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoofdstraat Oost 45 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Noordwolde-Hoofdstraat in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hoofdstraat Oost 45 C in Noordwolde-Hoofdstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoofdstraat Oost 45 C: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 11.3 km.