Streetview Hoofdstraat Oost 15 Noordwolde

Hoofdstraat Oost 15, 8391 AS Noordwolde

150 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers

Hoofdstraat Oost 15 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 240 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hoofdstraat Oost 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Noordwolde

500 Inwoners
260 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
263 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Hoofdstraat
57% Koopwoningen
2.332 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdstraat Oost 15

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Hoofdstraat Oost 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdstraat Oost 15?

De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Hoofdstraat is €233.000. Dat komt neer op circa €1.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdstraat Oost 15 zich tot de wijk Noordwolde-Hoofdstraat?

Hoofdstraat Oost 15 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Noordwolde-Hoofdstraat. De buurt telt 263 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.332 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdstraat Oost 15?

Hoofdstraat Oost 15 is een woonhuis in Noordwolde-Hoofdstraat, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdstraat Oost 15 vergeleken met de buurt?

Hoofdstraat Oost 15 heeft 150 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Noordwolde-Hoofdstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Hoofdstraat Oost 15?

Hoofdstraat Oost 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Hoofdstraat?

De wijk Noordwolde-Hoofdstraat in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Hoofdstraat?

Vanuit Hoofdstraat Oost 15 in Noordwolde-Hoofdstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordwolde-Hoofdstraat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoofdstraat Oost 15: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 11.3 km.