Streetview Hellingstraat 53 Noordwolde

Hellingstraat 53, 8391 AC Noordwolde

128 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Hellingstraat 53 is een woonhuis in Noordwolde, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 368 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
368 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hellingstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hellingstraat 53

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwolde

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Noordwolde

500 Inwoners
260 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
263 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Noordwolde-Hoofdstraat
57% Koopwoningen
2.332 Inwoners per km²

Locatie van Hellingstraat 53

Vergelijkbare woningen in Noordwolde

Veelgestelde vragen over Hellingstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Hellingstraat 53?

De prijsindicatie voor Hellingstraat 53 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordwolde-Hoofdstraat is €233.000. Dat komt neer op circa €1.820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hellingstraat 53 zich tot de wijk Noordwolde-Hoofdstraat?

Hellingstraat 53 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Noordwolde-Hoofdstraat. De buurt telt 263 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.332 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hellingstraat 53?

Hellingstraat 53 is een woonhuis in Noordwolde-Hoofdstraat, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hellingstraat 53 vergeleken met de buurt?

Hellingstraat 53 heeft 128 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 368 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Noordwolde-Hoofdstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hellingstraat 53 en wat betekent dat?

Hellingstraat 53 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-09-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hellingstraat 53?

Hellingstraat 53 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordwolde-Hoofdstraat?

De wijk Noordwolde-Hoofdstraat in Noordwolde (Friesland) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordwolde-Hoofdstraat?

Vanuit Hellingstraat 53 in Noordwolde-Hoofdstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.