Streetview Gooweg 40 Noordwijkerhout

Gooweg 40, 2211 XX Noordwijkerhout

250 m² Bouwjaar 1987 5 kamers Label B

Gooweg 40 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 1980 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
1980 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gooweg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gooweg 40

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.36
CO₂-emissie
13443.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1835 Inwoners
815 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
523 Woningvoorraad
€616.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijkerhout
87% Koopwoningen
131 Inwoners per km²

Locatie van Gooweg 40

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Gooweg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Gooweg 40?

De prijsindicatie voor Gooweg 40 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €2.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gooweg 40 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijkerhout?

Gooweg 40 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gooweg 40?

Gooweg 40 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gooweg 40 vergeleken met de buurt?

Gooweg 40 heeft 250 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 1980 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gooweg 40 en wat betekent dat?

Gooweg 40 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 13443.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gooweg 40?

Gooweg 40 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijkerhout?

De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijkerhout?

Vanuit Gooweg 40 in Buitengebied Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.