Streetview Gooweg 26 Noordwijkerhout

Gooweg 26, 2211 XX Noordwijkerhout

134 m² Bouwjaar 1962 Label D

Gooweg 26 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 815 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
815 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gooweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gooweg 26

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
196.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1835 Inwoners
815 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
523 Woningvoorraad
€616.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijkerhout
87% Koopwoningen
131 Inwoners per km²

Locatie van Gooweg 26

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Gooweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Gooweg 26?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €4.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gooweg 26 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijkerhout?

Gooweg 26 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gooweg 26?

Gooweg 26 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gooweg 26 vergeleken met de buurt?

Gooweg 26 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 815 m². In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gooweg 26 en wat betekent dat?

Gooweg 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 70.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijkerhout?

De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijkerhout?

Vanuit Gooweg 26 in Buitengebied Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijkerhout?