Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
De Vlashoven 20 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Vlashoven 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Victor Zuid is €433.000. Dat komt neer op circa €1.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Vlashoven 20 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Victor Zuid. De buurt telt 421 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.433 inwoners per km².
De Vlashoven 20 is een woonhuis in Victor Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
De Vlashoven 20 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Victor Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Vlashoven 20 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Victor Zuid in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit De Vlashoven 20 in Victor Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Vlashoven 20: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Victor Zuid: restaurant (0.7 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor De Vlashoven 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Victor Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.