Halfvrijstaande woning 's-Gravendamseweg 20 Noordwijkerhout

's-Gravendamseweg 20, 2211 WK Noordwijkerhout

152 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 3 slaapkamers Label A++

's-Gravendamseweg 20 is een halfvrijstaande woning in Noordwijkerhout, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 507 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
507 m²
Inhoud
821 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravendamseweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravendamseweg 20

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
106.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
69.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.6%
CO₂-emissie
11.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (176.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

940 Inwoners
425 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
421 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Victor Zuid
70% Koopwoningen
4.433 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravendamseweg 20

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over 's-Gravendamseweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravendamseweg 20?

De prijsindicatie voor 's-Gravendamseweg 20 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Victor Zuid is €433.000. Dat komt neer op circa €2.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravendamseweg 20 zich tot de wijk Victor Zuid?

's-Gravendamseweg 20 is een halfvrijstaande woning van 152 m² in de wijk Victor Zuid. De buurt telt 421 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravendamseweg 20?

's-Gravendamseweg 20 is een halfvrijstaande woning in Victor Zuid, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravendamseweg 20 vergeleken met de buurt?

's-Gravendamseweg 20 heeft 152 m² woonoppervlakte en 821 m³ inhoud. Het perceel is 507 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Victor Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravendamseweg 20 en wat betekent dat?

's-Gravendamseweg 20 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravendamseweg 20?

's-Gravendamseweg 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 176 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Victor Zuid?

De wijk Victor Zuid in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Victor Zuid?