Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 101 m²
's-Gravendamseweg 7 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en een perceel van 101 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravendamseweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
7.3 kmDe prijsindicatie voor 's-Gravendamseweg 7 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €10.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravendamseweg 7 is een woonhuis van 57 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².
's-Gravendamseweg 7 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravendamseweg 7 heeft 57 m² woonoppervlakte. Het perceel is 101 m². In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit 's-Gravendamseweg 7 in Buitengebied Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravendamseweg 7: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Buitengebied Noordwijkerhout: restaurant (0.9 km), cafe (2.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.