Streetview Leidsevaart 192 Noordwijkerhout

Leidsevaart 192, 2211 WE Noordwijkerhout

138 m² Bouwjaar 1938 Label D

Leidsevaart 192 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
138 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Leidsevaart 192

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsevaart 192

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1835 Inwoners
815 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
523 Woningvoorraad
€616.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijkerhout
87% Koopwoningen
131 Inwoners per km²

Locatie van Leidsevaart 192

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Leidsevaart 192

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsevaart 192?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €4.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsevaart 192 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijkerhout?

Leidsevaart 192 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsevaart 192?

Leidsevaart 192 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leidsevaart 192 vergeleken met de buurt?

Leidsevaart 192 heeft 138 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsevaart 192 en wat betekent dat?

Leidsevaart 192 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijkerhout?

De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijkerhout?

Vanuit Leidsevaart 192 in Buitengebied Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.