Vrijstaande woning Leidsevaart 172 Noordwijkerhout

Leidsevaart 172, 2211 WE Noordwijkerhout

168 m² Bouwjaar 1965 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Leidsevaart 172 is een vrijstaande woning in Noordwijkerhout, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 955 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
955 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€845.000 tot €945.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Leidsevaart 172

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsevaart 172

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.24 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1835 Inwoners
815 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
523 Woningvoorraad
€616.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijkerhout
87% Koopwoningen
131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidsevaart 172

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Leidsevaart 172

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsevaart 172?

De prijsindicatie voor Leidsevaart 172 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €3.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsevaart 172 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijkerhout?

Leidsevaart 172 is een vrijstaande woning van 168 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsevaart 172?

Leidsevaart 172 is een vrijstaande woning in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leidsevaart 172 vergeleken met de buurt?

Leidsevaart 172 heeft 168 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 955 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsevaart 172 en wat betekent dat?

Leidsevaart 172 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidsevaart 172?

Leidsevaart 172 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijkerhout?

De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijkerhout?