Streetview Leidsevaart 116 Noordwijkerhout

Leidsevaart 116, 2211 VS Noordwijkerhout

154 m² Bouwjaar 1978 Label B

Leidsevaart 116 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 820 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
820 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leidsevaart 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsevaart 116

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
150 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
31.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

1835 Inwoners
815 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
523 Woningvoorraad
€616.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Noordwijkerhout
87% Koopwoningen
131 Inwoners per km²

Locatie van Leidsevaart 116

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Leidsevaart 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsevaart 116?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsevaart 116 zich tot de wijk Buitengebied Noordwijkerhout?

Leidsevaart 116 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsevaart 116?

Leidsevaart 116 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leidsevaart 116 vergeleken met de buurt?

Leidsevaart 116 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 820 m². In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsevaart 116 en wat betekent dat?

Leidsevaart 116 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Noordwijkerhout?

De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Noordwijkerhout?

Vanuit Leidsevaart 116 in Buitengebied Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.