Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 7838 m²
Leidsevaart 60 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 7838 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €616.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leidsevaart 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
7.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Noordwijkerhout is €616.000. Dat komt neer op circa €2.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeidsevaart 60 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Buitengebied Noordwijkerhout. De buurt telt 523 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 131 inwoners per km².
Leidsevaart 60 is een woonhuis in Buitengebied Noordwijkerhout, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Leidsevaart 60 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7838 m². In Buitengebied Noordwijkerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €616.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Noordwijkerhout in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €616.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Leidsevaart 60 in Buitengebied Noordwijkerhout bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leidsevaart 60: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Buitengebied Noordwijkerhout: restaurant (0.9 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Leidsevaart 60 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Noordwijkerhout. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.