Villa, vrijstaande woning Herenweg 322 Noordwijkerhout

Herenweg 322, 2211 VE Noordwijkerhout

189 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Herenweg 322 is een villa, vrijstaande woning in Noordwijkerhout, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 732 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
732 m²
Inhoud
763 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.035.000 tot €1.285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Herenweg 322

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenweg 322

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
86.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45%
CO₂-emissie
14.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

2035 Inwoners
815 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Mossenest Noord
56% Koopwoningen
5.757 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herenweg 322

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Herenweg 322

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenweg 322?

De prijsindicatie voor Herenweg 322 ligt rond €1.035.000 tot €1.285.000. De gemiddelde woningwaarde in Mossenest Noord is €442.000. Dat komt neer op circa €2.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenweg 322 zich tot de wijk Mossenest Noord?

Herenweg 322 is een villa, vrijstaande woning van 189 m² in de wijk Mossenest Noord. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenweg 322?

Herenweg 322 is een villa, vrijstaande woning in Mossenest Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Herenweg 322 vergeleken met de buurt?

Herenweg 322 heeft 189 m² woonoppervlakte en 763 m³ inhoud. Het perceel is 732 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Mossenest Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenweg 322 en wat betekent dat?

Herenweg 322 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herenweg 322?

Herenweg 322 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Mossenest Noord?

De wijk Mossenest Noord in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mossenest Noord?

Vanuit Herenweg 322 in Mossenest Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.