2-onder-1-kapwoning Kerkstraat 32 B Noordwijkerhout

Kerkstraat 32 B, 2211 RJ Noordwijkerhout

171 m² Bouwjaar 1960 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Kerkstraat 32 B is een 2-onder-1-kapwoning in Noordwijkerhout, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 278 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
278 m²
Inhoud
875 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 32 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 32 B

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (132.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

895 Inwoners
375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
370 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Mossenest Zuid
74% Koopwoningen
5.845 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkstraat 32 B

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 32 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 32 B?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 32 B ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Mossenest Zuid is €479.000. Dat komt neer op circa €2.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 32 B zich tot de wijk Mossenest Zuid?

Kerkstraat 32 B is een 2-onder-1-kapwoning van 171 m² in de wijk Mossenest Zuid. De buurt telt 370 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 32 B?

Kerkstraat 32 B is een 2-onder-1-kapwoning in Mossenest Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerkstraat 32 B vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 32 B heeft 171 m² woonoppervlakte en 875 m³ inhoud. Het perceel is 278 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Mossenest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 32 B en wat betekent dat?

Kerkstraat 32 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 32 B?

Kerkstraat 32 B heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 132 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Mossenest Zuid?

De wijk Mossenest Zuid in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mossenest Zuid?

Vanuit Kerkstraat 32 B in Mossenest Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.5 km.