Streetview Kerkstraat 24 Noordwijkerhout

Kerkstraat 24, 2211 RJ Noordwijkerhout

140 m² Bouwjaar 1905 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kerkstraat 24 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 453 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
453 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 24

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
149.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.6%
CO₂-emissie
31.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

895 Inwoners
375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
370 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Mossenest Zuid
74% Koopwoningen
5.845 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 24

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 24?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 24 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Mossenest Zuid is €479.000. Dat komt neer op circa €3.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 24 zich tot de wijk Mossenest Zuid?

Kerkstraat 24 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Mossenest Zuid. De buurt telt 370 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 24?

Kerkstraat 24 is een woonhuis in Mossenest Zuid, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkstraat 24 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 24 heeft 140 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 453 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Mossenest Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 24 en wat betekent dat?

Kerkstraat 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-02-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 24?

Kerkstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mossenest Zuid?

De wijk Mossenest Zuid in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mossenest Zuid?

Vanuit Kerkstraat 24 in Mossenest Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.5 km.