Streetview Victoriberg 20 Noordwijkerhout

Victoriberg 20, 2211 DH Noordwijkerhout

257 m² Bouwjaar 1918

Victoriberg 20 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en een perceel van 309 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
309 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Victoriberg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

830 Inwoners
335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde In den Houte
46% Koopwoningen
2.122 Inwoners per km²

Locatie van Victoriberg 20

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Victoriberg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Victoriberg 20?

De gemiddelde woningwaarde in In den Houte is €409.000. Dat komt neer op circa €1.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Victoriberg 20 zich tot de wijk In den Houte?

Victoriberg 20 is een woonhuis van 257 m² in de wijk In den Houte. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Victoriberg 20?

Victoriberg 20 is een woonhuis in In den Houte, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Victoriberg 20 vergeleken met de buurt?

Victoriberg 20 heeft 257 m² woonoppervlakte. Het perceel is 309 m². In In den Houte ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in In den Houte?

De wijk In den Houte in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij In den Houte?

Vanuit Victoriberg 20 in In den Houte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij In den Houte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Victoriberg 20: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij In den Houte?

Recreatie nabij In den Houte: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Victoriberg 20?