Streetview Langevelderweg 13 Noordwijkerhout

Langevelderweg 13, 2211 AA Noordwijkerhout

235 m² Bouwjaar 1960 Label D

Langevelderweg 13 is een woonhuis in Noordwijkerhout, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 1451 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
1451 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Langevelderweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langevelderweg 13

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
198.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noordwijkerhout

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Noordwijkerhout

830 Inwoners
335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde In den Houte
46% Koopwoningen
2.122 Inwoners per km²

Locatie van Langevelderweg 13

Vergelijkbare woningen in Noordwijkerhout

Veelgestelde vragen over Langevelderweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Langevelderweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in In den Houte is €409.000. Dat komt neer op circa €1.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langevelderweg 13 zich tot de wijk In den Houte?

Langevelderweg 13 is een woonhuis van 235 m² in de wijk In den Houte. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langevelderweg 13?

Langevelderweg 13 is een woonhuis in In den Houte, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langevelderweg 13 vergeleken met de buurt?

Langevelderweg 13 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1451 m². In In den Houte ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langevelderweg 13 en wat betekent dat?

Langevelderweg 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in In den Houte?

De wijk In den Houte in Noordwijkerhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij In den Houte?

Vanuit Langevelderweg 13 in In den Houte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij In den Houte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Langevelderweg 13: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.