Streetview Donkereweg 70 Noordgouwe

Donkereweg 70, 4317 NM Noordgouwe

228 m² Bouwjaar 1997

Donkereweg 70 is een woonhuis in Noordgouwe, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en een perceel van 860 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
228 m²
Perceeloppervlakte
860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Donkereweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordgouwe

Onderwijs

Basisschool

3.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

25.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Noordgouwe

380 Inwoners
175 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
179 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Schuddebeurs
91% Koopwoningen
228 Inwoners per km²

Locatie van Donkereweg 70

Vergelijkbare woningen in Noordgouwe

Veelgestelde vragen over Donkereweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Donkereweg 70?

De gemiddelde woningwaarde in Schuddebeurs is €557.000. Dat komt neer op circa €2.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donkereweg 70 zich tot de wijk Schuddebeurs?

Donkereweg 70 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Schuddebeurs. De buurt telt 179 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donkereweg 70?

Donkereweg 70 is een woonhuis in Schuddebeurs, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Donkereweg 70 vergeleken met de buurt?

Donkereweg 70 heeft 228 m² woonoppervlakte. Het perceel is 860 m². In Schuddebeurs ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schuddebeurs?

De wijk Schuddebeurs in Noordgouwe (Zeeland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuddebeurs?

Vanuit Donkereweg 70 in Schuddebeurs bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 25.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuddebeurs?

Zorg en onderwijs in de buurt van Donkereweg 70: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schuddebeurs?

Recreatie nabij Schuddebeurs: restaurant (2.4 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Donkereweg 70?

Een woningrapport voor Donkereweg 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schuddebeurs. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.