Streetview Donkereweg 52 Noordgouwe

Donkereweg 52, 4317 NM Noordgouwe

159 m² Bouwjaar 1970

Donkereweg 52 is een woonhuis in Noordgouwe, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
970 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Donkereweg 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noordgouwe

Onderwijs

Basisschool

3.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

25.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Noordgouwe

380 Inwoners
175 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
179 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Schuddebeurs
91% Koopwoningen
228 Inwoners per km²

Locatie van Donkereweg 52

Vergelijkbare woningen in Noordgouwe

Veelgestelde vragen over Donkereweg 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Donkereweg 52?

De gemiddelde woningwaarde in Schuddebeurs is €557.000. Dat komt neer op circa €3.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donkereweg 52 zich tot de wijk Schuddebeurs?

Donkereweg 52 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Schuddebeurs. De buurt telt 179 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donkereweg 52?

Donkereweg 52 is een woonhuis in Schuddebeurs, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Donkereweg 52 vergeleken met de buurt?

Donkereweg 52 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 970 m². In Schuddebeurs ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schuddebeurs?

De wijk Schuddebeurs in Noordgouwe (Zeeland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuddebeurs?

Vanuit Donkereweg 52 in Schuddebeurs bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 25.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuddebeurs?

Zorg en onderwijs in de buurt van Donkereweg 52: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schuddebeurs?

Recreatie nabij Schuddebeurs: restaurant (2.4 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Donkereweg 52?

Een woningrapport voor Donkereweg 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schuddebeurs. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.