Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 870 m²
- Inhoud
- 860 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Kloosterweg 43 is een woonhuis in Noordgouwe, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 870 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kloosterweg 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.7 kmSupermarkt
4.8 kmHuisarts
5.5 kmTreinstation
25.2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
5.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
2.4 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schuddebeurs is €557.000. Dat komt neer op circa €2.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKloosterweg 43 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Schuddebeurs. De buurt telt 179 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 228 inwoners per km².
Kloosterweg 43 is een woonhuis in Schuddebeurs, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kloosterweg 43 heeft 213 m² woonoppervlakte en 860 m³ inhoud. Het perceel is 870 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Schuddebeurs ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kloosterweg 43 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Kloosterweg 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Schuddebeurs in Noordgouwe (Zeeland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kloosterweg 43 in Schuddebeurs bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 25.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kloosterweg 43: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 5.5 km.