Streetview Veldmansweg 25 Noardburgum

Veldmansweg 25, 9257 VP Noardburgum

148 m² Bouwjaar 1952 Label E

Veldmansweg 25 is een woonhuis in Noardburgum, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en een perceel van 425 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
425 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Veldmansweg 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldmansweg 25

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
222.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
290.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Noardburgum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Noardburgum

1550 Inwoners
620 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Noordburgum
73% Koopwoningen
1.162 Inwoners per km²

Locatie van Veldmansweg 25

Vergelijkbare woningen in Noardburgum

Veelgestelde vragen over Veldmansweg 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldmansweg 25?

De gemiddelde woningwaarde in Noordburgum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldmansweg 25 zich tot de wijk Noordburgum?

Veldmansweg 25 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Noordburgum. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldmansweg 25?

Veldmansweg 25 is een woonhuis in Noordburgum, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veldmansweg 25 vergeleken met de buurt?

Veldmansweg 25 heeft 148 m² woonoppervlakte. Het perceel is 425 m². In Noordburgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldmansweg 25 en wat betekent dat?

Veldmansweg 25 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noordburgum?

De wijk Noordburgum in Noardburgum (Friesland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordburgum?

Vanuit Veldmansweg 25 in Noordburgum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordburgum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veldmansweg 25: ziekenhuis op 16.7 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.1 km.