Streetview Swarte Mar 8 Noardburgum

Swarte Mar 8, 9257 MA Noardburgum

539 m² Bouwjaar 1994

Swarte Mar 8 is een woonhuis in Noardburgum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 539 m² en een perceel van 4436 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
539 m²
Perceeloppervlakte
4436 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Swarte Mar 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Noardburgum

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.9 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Noardburgum

740 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Noordburgum
82% Koopwoningen
111 Inwoners per km²

Locatie van Swarte Mar 8

Vergelijkbare woningen in Noardburgum

Veelgestelde vragen over Swarte Mar 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Swarte Mar 8?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Noordburgum is €391.000. Dat komt neer op circa €725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Swarte Mar 8 zich tot de wijk Verspreide huizen Noordburgum?

Swarte Mar 8 is een woonhuis van 539 m² in de wijk Verspreide huizen Noordburgum. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 111 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Swarte Mar 8?

Swarte Mar 8 is een woonhuis in Verspreide huizen Noordburgum, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Swarte Mar 8 vergeleken met de buurt?

Swarte Mar 8 heeft 539 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4436 m². In Verspreide huizen Noordburgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Noordburgum?

De wijk Verspreide huizen Noordburgum in Noardburgum (Friesland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Noordburgum?

Vanuit Swarte Mar 8 in Verspreide huizen Noordburgum bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Noordburgum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Swarte Mar 8: ziekenhuis op 16.9 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Noordburgum?