Eengezinswoning, hoekwoning Tollensstraat 33 Nijverdal

Tollensstraat 33, 7442 TX Nijverdal

101 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Tollensstraat 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nijverdal, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 353 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tollensstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tollensstraat 33

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
273.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.13 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijverdal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

15 km

Buurtinformatie in Nijverdal

2020 Inwoners
955 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde De Blokken
54% Koopwoningen
3.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tollensstraat 33

Vergelijkbare woningen in Nijverdal

Veelgestelde vragen over Tollensstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Tollensstraat 33?

De prijsindicatie voor Tollensstraat 33 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blokken is €258.000. Dat komt neer op circa €2.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tollensstraat 33 zich tot de wijk De Blokken?

Tollensstraat 33 is een eengezinswoning, hoekwoning van 101 m² in de wijk De Blokken. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tollensstraat 33?

Tollensstraat 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Blokken, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tollensstraat 33 vergeleken met de buurt?

Tollensstraat 33 heeft 101 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Blokken ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tollensstraat 33 en wat betekent dat?

Tollensstraat 33 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tollensstraat 33?

Tollensstraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Blokken?

De wijk De Blokken in Nijverdal (Overijssel) kenmerkt zich door 2.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blokken?

Vanuit Tollensstraat 33 in De Blokken bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.