Eengezinswoning, tussenwoning Hatertseweg 229 Nijmegen

Hatertseweg 229, 6533 AH Nijmegen

97 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Hatertseweg 229 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 178 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hatertseweg 229

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hatertseweg 229

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (84.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3475 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1781 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde St. Anna
55% Koopwoningen
6.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hatertseweg 229

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Hatertseweg 229

Wat is de geschatte woningwaarde van Hatertseweg 229?

De prijsindicatie voor Hatertseweg 229 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in St. Anna is €384.000. Dat komt neer op circa €3.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hatertseweg 229 zich tot de wijk St. Anna?

Hatertseweg 229 is een eengezinswoning, tussenwoning van 97 m² in de wijk St. Anna. De buurt telt 1.781 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hatertseweg 229?

Hatertseweg 229 is een eengezinswoning, tussenwoning in St. Anna, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hatertseweg 229 vergeleken met de buurt?

Hatertseweg 229 heeft 97 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In St. Anna ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hatertseweg 229 en wat betekent dat?

Hatertseweg 229 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hatertseweg 229?

Hatertseweg 229 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in St. Anna?

De wijk St. Anna in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij St. Anna?

Vanuit Hatertseweg 229 in St. Anna bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.