Eengezinswoning, tussenwoning Kanunnik van de Putstraat 58 Nijmegen

Kanunnik van de Putstraat 58, 6525 WR Nijmegen

77 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Kanunnik van de Putstraat 58 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 456 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
456 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kanunnik van de Putstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanunnik van de Putstraat 58

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.35
CO₂-emissie
3442.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3890 Inwoners
1945 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1843 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Brakkenstein
56% Koopwoningen
2.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kanunnik van de Putstraat 58

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Kanunnik van de Putstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanunnik van de Putstraat 58?

De prijsindicatie voor Kanunnik van de Putstraat 58 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Brakkenstein is €438.000. Dat komt neer op circa €5.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanunnik van de Putstraat 58 zich tot de wijk Brakkenstein?

Kanunnik van de Putstraat 58 is een eengezinswoning, tussenwoning van 77 m² in de wijk Brakkenstein. De buurt telt 1.843 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanunnik van de Putstraat 58?

Kanunnik van de Putstraat 58 is een eengezinswoning, tussenwoning in Brakkenstein, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kanunnik van de Putstraat 58 vergeleken met de buurt?

Kanunnik van de Putstraat 58 heeft 77 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 456 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Brakkenstein ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanunnik van de Putstraat 58 en wat betekent dat?

Kanunnik van de Putstraat 58 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3442.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanunnik van de Putstraat 58?

Kanunnik van de Putstraat 58 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Brakkenstein?

De wijk Brakkenstein in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.