Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Inhoud
- 592 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Professor Schrijnenstraat 20 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 285 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Professor Schrijnenstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Galgenveld is €540.000. Dat komt neer op circa €3.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenProfessor Schrijnenstraat 20 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Galgenveld. De buurt telt 2.739 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.971 inwoners per km².
Professor Schrijnenstraat 20 is een woonhuis in Galgenveld, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Professor Schrijnenstraat 20 heeft 136 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Galgenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Professor Schrijnenstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-11-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.4 kg/jaar.
Professor Schrijnenstraat 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Galgenveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Professor Schrijnenstraat 20 in Galgenveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.