Streetview van Slichtenhorststraat 73 Nijmegen

van Slichtenhorststraat 73, 6524 JL Nijmegen

205 m² Bouwjaar 1934 8 kamers 6 slaapkamers Label D

van Slichtenhorststraat 73 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 249 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
249 m²
Inhoud
1025 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor van Slichtenhorststraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Slichtenhorststraat 73

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
273.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6890 Inwoners
4465 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2739 Woningvoorraad
€540.000 Gem. woningwaarde Galgenveld
55% Koopwoningen
6.971 Inwoners per km²

Locatie van van Slichtenhorststraat 73

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over van Slichtenhorststraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van van Slichtenhorststraat 73?

De prijsindicatie voor van Slichtenhorststraat 73 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Galgenveld is €540.000. Dat komt neer op circa €2.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Slichtenhorststraat 73 zich tot de wijk Galgenveld?

van Slichtenhorststraat 73 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Galgenveld. De buurt telt 2.739 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Slichtenhorststraat 73?

van Slichtenhorststraat 73 is een woonhuis in Galgenveld, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Slichtenhorststraat 73 vergeleken met de buurt?

van Slichtenhorststraat 73 heeft 205 m² woonoppervlakte en 1025 m³ inhoud. Het perceel is 249 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Galgenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Slichtenhorststraat 73 en wat betekent dat?

van Slichtenhorststraat 73 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Slichtenhorststraat 73?

van Slichtenhorststraat 73 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Galgenveld?

De wijk Galgenveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galgenveld?