Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Inhoud
- 732 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Freule Helenastraat 22 is een woonhuis in Nijkerkerveen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 285 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Freule Helenastraat 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
9.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nijkerkerveen-Zuid is €552.000. Dat komt neer op circa €3.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFreule Helenastraat 22 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Nijkerkerveen-Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 775 inwoners per km².
Freule Helenastraat 22 is een woonhuis in Nijkerkerveen-Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Freule Helenastraat 22 heeft 169 m² woonoppervlakte en 732 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nijkerkerveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Freule Helenastraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-10-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.49 kg/jaar.
Freule Helenastraat 22 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Nijkerkerveen-Zuid in Nijkerkerveen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Freule Helenastraat 22 in Nijkerkerveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.