Streetview Kolderveense Bovenboer 60 A Nijeveen

Kolderveense Bovenboer 60 A, 7948 LW Nijeveen

70 m² Bouwjaar 2024

Kolderveense Bovenboer 60 A is een woning in Nijeveen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
70 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kolderveense Bovenboer 60 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijeveen

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

4.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Nijeveen

135 Inwoners
50 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Kolderveense Bovenboer
88% Koopwoningen
188 Inwoners per km²

Locatie van Kolderveense Bovenboer 60 A

Vergelijkbare woningen in Nijeveen

Veelgestelde vragen over Kolderveense Bovenboer 60 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kolderveense Bovenboer 60 A?

De gemiddelde woningwaarde in Kolderveense Bovenboer is €483.000. Dat komt neer op circa €6.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kolderveense Bovenboer 60 A zich tot de wijk Kolderveense Bovenboer?

Kolderveense Bovenboer 60 A is een woning van 70 m² in de wijk Kolderveense Bovenboer. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kolderveense Bovenboer 60 A?

Kolderveense Bovenboer 60 A is een woning in Kolderveense Bovenboer, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kolderveense Bovenboer 60 A vergeleken met de buurt?

Kolderveense Bovenboer 60 A heeft 70 m² woonoppervlakte. In Kolderveense Bovenboer ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kolderveense Bovenboer?

De wijk Kolderveense Bovenboer in Nijeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kolderveense Bovenboer?

Vanuit Kolderveense Bovenboer 60 A in Kolderveense Bovenboer bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 4.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kolderveense Bovenboer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kolderveense Bovenboer 60 A: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kolderveense Bovenboer?

Recreatie nabij Kolderveense Bovenboer: restaurant (4.1 km), cafe (2.9 km).