Vrijstaande woning Domela Nieuwenhuisweg 54 Nij Beets

Domela Nieuwenhuisweg 54, 9245 VB Nij Beets

133 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Domela Nieuwenhuisweg 54 is een vrijstaande woning in Nij Beets, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 610 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
610 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Domela Nieuwenhuisweg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domela Nieuwenhuisweg 54

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
144.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.5%
CO₂-emissie
12.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nij Beets

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

13 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Nij Beets

1205 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
493 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Nij Beets-Kom
79% Koopwoningen
1.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Domela Nieuwenhuisweg 54

Vergelijkbare woningen in Nij Beets

Veelgestelde vragen over Domela Nieuwenhuisweg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Domela Nieuwenhuisweg 54?

De prijsindicatie voor Domela Nieuwenhuisweg 54 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Nij Beets-Kom is €337.000. Dat komt neer op circa €2.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domela Nieuwenhuisweg 54 zich tot de wijk Nij Beets-Kom?

Domela Nieuwenhuisweg 54 is een vrijstaande woning van 133 m² in de wijk Nij Beets-Kom. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domela Nieuwenhuisweg 54?

Domela Nieuwenhuisweg 54 is een vrijstaande woning in Nij Beets-Kom, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Domela Nieuwenhuisweg 54 vergeleken met de buurt?

Domela Nieuwenhuisweg 54 heeft 133 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 610 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nij Beets-Kom ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domela Nieuwenhuisweg 54 en wat betekent dat?

Domela Nieuwenhuisweg 54 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Domela Nieuwenhuisweg 54?

Domela Nieuwenhuisweg 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nij Beets-Kom?

De wijk Nij Beets-Kom in Nij Beets (Friesland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.