Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 7849 m²
Domela Nieuwenhuisweg 35 is een woonhuis in Nij Beets, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m² en een perceel van 7849 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Domela Nieuwenhuisweg 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
13 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
10.4 kmRestaurant
3.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
11 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nij Beets-Kom is €337.000. Dat komt neer op circa €1.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDomela Nieuwenhuisweg 35 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Nij Beets-Kom. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.011 inwoners per km².
Domela Nieuwenhuisweg 35 is een woonhuis in Nij Beets-Kom, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Domela Nieuwenhuisweg 35 heeft 278 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7849 m². In Nij Beets-Kom ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Domela Nieuwenhuisweg 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30 kg/jaar.
De wijk Nij Beets-Kom in Nij Beets (Friesland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Domela Nieuwenhuisweg 35 in Nij Beets-Kom bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 13 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Domela Nieuwenhuisweg 35: ziekenhuis op 10.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 8.4 km.