Streetview Ter Moere 12 Nieuwvliet

Ter Moere 12, 4504 SC Nieuwvliet

184 m² Bouwjaar 1929 Label G

Ter Moere 12 is een woonhuis in Nieuwvliet, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 318 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
318 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ter Moere 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ter Moere 12

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwvliet

Onderwijs

Basisschool

3.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.2 km
Vervoer

Treinstation

51.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

7.5 km
Cultuur

Bioscoop

30.4 km

Buurtinformatie in Nieuwvliet

115 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuwvliet
65% Koopwoningen
11 Inwoners per km²

Locatie van Ter Moere 12

Vergelijkbare woningen in Nieuwvliet

Veelgestelde vragen over Ter Moere 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Moere 12?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuwvliet is €449.000. Dat komt neer op circa €2.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Moere 12 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuwvliet?

Ter Moere 12 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuwvliet. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Moere 12?

Ter Moere 12 is een woonhuis in Verspreide huizen Nieuwvliet, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ter Moere 12 vergeleken met de buurt?

Ter Moere 12 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 318 m². In Verspreide huizen Nieuwvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ter Moere 12 en wat betekent dat?

Ter Moere 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-06-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuwvliet?

De wijk Verspreide huizen Nieuwvliet in Nieuwvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuwvliet?

Vanuit Ter Moere 12 in Verspreide huizen Nieuwvliet bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 7.2 km, treinstation op 51.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.