Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 668 m²
- Inhoud
- 787 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 8
Lampsinsdijk 8 043 is een woonhuis in Nieuwvliet, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 668 m² en 9 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lampsinsdijk 8 043
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.9 kmSupermarkt
4.4 kmHuisarts
7.2 kmTreinstation
51.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
7.8 kmApotheek
7.2 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
7.5 kmBioscoop
30.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuwvliet is €449.000. Dat komt neer op circa €2.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLampsinsdijk 8 043 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuwvliet. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Lampsinsdijk 8 043 is een woonhuis in Verspreide huizen Nieuwvliet, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lampsinsdijk 8 043 heeft 214 m² woonoppervlakte en 787 m³ inhoud. Het perceel is 668 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuwvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lampsinsdijk 8 043 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.59 kg/jaar.
Lampsinsdijk 8 043 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Nieuwvliet in Nieuwvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Lampsinsdijk 8 043 in Verspreide huizen Nieuwvliet bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 7.2 km, treinstation op 51.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.