Streetview Zeedijk 24 411 Nieuwvliet

Zeedijk 24 411, 4504 PN Nieuwvliet

50 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Zeedijk 24 411 is een woonhuis in Nieuwvliet, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m², een perceel van 350 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
50 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zeedijk 24 411

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeedijk 24 411

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwvliet

Onderwijs

Basisschool

3.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.2 km
Vervoer

Treinstation

51.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

7.5 km
Cultuur

Bioscoop

30.4 km

Buurtinformatie in Nieuwvliet

115 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuwvliet
65% Koopwoningen
11 Inwoners per km²

Locatie van Zeedijk 24 411

Vergelijkbare woningen in Nieuwvliet

Veelgestelde vragen over Zeedijk 24 411

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeedijk 24 411?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuwvliet is €449.000. Dat komt neer op circa €8.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeedijk 24 411 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuwvliet?

Zeedijk 24 411 is een woonhuis van 50 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuwvliet. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeedijk 24 411?

Zeedijk 24 411 is een woonhuis in Verspreide huizen Nieuwvliet, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zeedijk 24 411 vergeleken met de buurt?

Zeedijk 24 411 heeft 50 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuwvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeedijk 24 411 en wat betekent dat?

Zeedijk 24 411 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-04-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeedijk 24 411?

Zeedijk 24 411 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuwvliet?

De wijk Verspreide huizen Nieuwvliet in Nieuwvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuwvliet?

Vanuit Zeedijk 24 411 in Verspreide huizen Nieuwvliet bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 7.2 km, treinstation op 51.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.