Streetview Dorpsstraat 37 Nieuwvliet

Dorpsstraat 37, 4504 AG Nieuwvliet

447 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Dorpsstraat 37 is een woonhuis in Nieuwvliet, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 447 m², een perceel van 725 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
447 m²
Perceeloppervlakte
725 m²
Inhoud
1984 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 37

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
206.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwvliet

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

7.1 km
Vervoer

Treinstation

50.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

7.3 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Nieuwvliet

255 Inwoners
130 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
229 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Nieuwvliet
69% Koopwoningen
476 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsstraat 37

Vergelijkbare woningen in Nieuwvliet

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 37?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwvliet is €284.000. Dat komt neer op circa €635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 37 zich tot de wijk Nieuwvliet?

Dorpsstraat 37 is een woonhuis van 447 m² in de wijk Nieuwvliet. De buurt telt 229 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 37?

Dorpsstraat 37 is een woonhuis in Nieuwvliet, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 37 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 37 heeft 447 m² woonoppervlakte en 1984 m³ inhoud. Het perceel is 725 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 64 m² per kamer. In Nieuwvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 37 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 37 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-01-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 37?

Dorpsstraat 37 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwvliet?

De wijk Nieuwvliet in Nieuwvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwvliet?

Vanuit Dorpsstraat 37 in Nieuwvliet bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 7.1 km, treinstation op 50.5 km, snelwegoprit op 0.4 km.