Streetview Randenborgweg 102 Nieuwstadt

Randenborgweg 102, 6118 GG Nieuwstadt

248 m² Bouwjaar 1992 Label A

Randenborgweg 102 is een woonhuis in Nieuwstadt, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 484 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
484 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Randenborgweg 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Randenborgweg 102

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwstadt

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Nieuwstadt

1480 Inwoners
660 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
672 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Cristinawijk
86% Koopwoningen
2.843 Inwoners per km²

Locatie van Randenborgweg 102

Vergelijkbare woningen in Nieuwstadt

Veelgestelde vragen over Randenborgweg 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Randenborgweg 102?

De gemiddelde woningwaarde in Cristinawijk is €299.000. Dat komt neer op circa €1.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Randenborgweg 102 zich tot de wijk Cristinawijk?

Randenborgweg 102 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Cristinawijk. De buurt telt 672 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Randenborgweg 102?

Randenborgweg 102 is een woonhuis in Cristinawijk, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Randenborgweg 102 vergeleken met de buurt?

Randenborgweg 102 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 484 m². In Cristinawijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Randenborgweg 102 en wat betekent dat?

Randenborgweg 102 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cristinawijk?

De wijk Cristinawijk in Nieuwstadt (Limburg) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cristinawijk?

Vanuit Randenborgweg 102 in Cristinawijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cristinawijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Randenborgweg 102: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.9 km.