Streetview Randenborgweg 34 Nieuwstadt

Randenborgweg 34, 6118 GE Nieuwstadt

166 m² Bouwjaar 1973 Label B

Randenborgweg 34 is een woonhuis in Nieuwstadt, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 427 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
427 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Randenborgweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Randenborgweg 34

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
141.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
32.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwstadt

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Nieuwstadt

1480 Inwoners
660 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
672 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Cristinawijk
86% Koopwoningen
2.843 Inwoners per km²

Locatie van Randenborgweg 34

Vergelijkbare woningen in Nieuwstadt

Veelgestelde vragen over Randenborgweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Randenborgweg 34?

De gemiddelde woningwaarde in Cristinawijk is €299.000. Dat komt neer op circa €1.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Randenborgweg 34 zich tot de wijk Cristinawijk?

Randenborgweg 34 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Cristinawijk. De buurt telt 672 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Randenborgweg 34?

Randenborgweg 34 is een woonhuis in Cristinawijk, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Randenborgweg 34 vergeleken met de buurt?

Randenborgweg 34 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 427 m². In Cristinawijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Randenborgweg 34 en wat betekent dat?

Randenborgweg 34 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.54 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cristinawijk?

De wijk Cristinawijk in Nieuwstadt (Limburg) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cristinawijk?

Vanuit Randenborgweg 34 in Cristinawijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cristinawijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Randenborgweg 34: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.9 km.