Streetview Meeleweg 93 Nieuwleusen

Meeleweg 93, 7711 EL Nieuwleusen

300 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Meeleweg 93 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 3400 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
3400 m²
Inhoud
1200 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meeleweg 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeleweg 93

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
97.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
21.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.8%
CO₂-emissie
4.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

620 Inwoners
220 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
216 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen De Meele
89% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Locatie van Meeleweg 93

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Meeleweg 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeleweg 93?

De prijsindicatie voor Meeleweg 93 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen De Meele is €471.000. Dat komt neer op circa €1.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeleweg 93 zich tot de wijk Verspreide huizen De Meele?

Meeleweg 93 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Verspreide huizen De Meele. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeleweg 93?

Meeleweg 93 is een woonhuis in Verspreide huizen De Meele, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meeleweg 93 vergeleken met de buurt?

Meeleweg 93 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 3400 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Verspreide huizen De Meele ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeleweg 93 en wat betekent dat?

Meeleweg 93 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meeleweg 93?

Meeleweg 93 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen De Meele?

De wijk Verspreide huizen De Meele in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen De Meele?

Vanuit Meeleweg 93 in Verspreide huizen De Meele bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.