Streetview Westerveen 36 A Nieuwleusen

Westerveen 36 A, 7711 DE Nieuwleusen

79 m² Bouwjaar 1954

Westerveen 36 A is een woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
79 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Westerveen 36 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.2 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

4.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.8 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

695 Inwoners
260 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
261 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Ruitenveen
88% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Locatie van Westerveen 36 A

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Westerveen 36 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerveen 36 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Ruitenveen is €490.000. Dat komt neer op circa €6.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerveen 36 A zich tot de wijk Verspreide huizen Ruitenveen?

Westerveen 36 A is een woning van 79 m² in de wijk Verspreide huizen Ruitenveen. De buurt telt 261 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerveen 36 A?

Westerveen 36 A is een woning in Verspreide huizen Ruitenveen, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westerveen 36 A vergeleken met de buurt?

Westerveen 36 A heeft 79 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Ruitenveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Ruitenveen?

De wijk Verspreide huizen Ruitenveen in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Ruitenveen?

Vanuit Westerveen 36 A in Verspreide huizen Ruitenveen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Ruitenveen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westerveen 36 A: ziekenhuis op 12.2 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Ruitenveen?

Recreatie nabij Verspreide huizen Ruitenveen: restaurant (2.6 km), cafe (4.3 km).