Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 2415 m²
Oosterveen 75 A is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 2415 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosterveen 75 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
11.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
12.1 kmRestaurant
1.4 kmCafé
4.5 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
17.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oosteinde is €520.000. Dat komt neer op circa €2.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosterveen 75 A is een woonhuis van 205 m² in de wijk Verspreide huizen Oosteinde. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 81 inwoners per km².
Oosterveen 75 A is een woonhuis in Verspreide huizen Oosteinde, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oosterveen 75 A heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2415 m². In Verspreide huizen Oosteinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oosterveen 75 A heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Verspreide huizen Oosteinde in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Oosterveen 75 A in Verspreide huizen Oosteinde bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oosterveen 75 A: ziekenhuis op 12.1 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 2.7 km.