Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 1338 m²
Burgemeester Boumanstraat 2 is een woonhuis in Nieuwerkerk, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 1338 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Boumanstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
25.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
7.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
4 kmBibliotheek
7.3 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwerkerk is €292.000. Dat komt neer op circa €1.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Boumanstraat 2 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Nieuwerkerk. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.309 inwoners per km².
Burgemeester Boumanstraat 2 is een woonhuis in Nieuwerkerk, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Boumanstraat 2 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1338 m². In Nieuwerkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Boumanstraat 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-08-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nieuwerkerk in Nieuwerkerk (Zeeland) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Burgemeester Boumanstraat 2 in Nieuwerkerk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 25.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Boumanstraat 2: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 7.7 km.